İkili Ofsetli Yarış Şeridi Kiti Oto Sticker resmi büyüt

İkili Ofsetli Yarış Şeridi Kiti Oto Sticker

İkili Ofsetli Yarış Şeridi Kiti - Uygula ve Kes 

Detaylar

Sepete Ekle

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldılar:

14 adet daha ürün bu kategoride bulunmaktadır.

İkili Ofsetli Yarış Şeridi Kiti - Uygula ve Kes  

Farklı genişlik ve boy seçenekleri ile aracınıza sportif görünüm kazandırmanın en basit ve ekonomik yolu, basit olduğu kadar muhteşem sonuçlar alırsınız. Ana şerit ve ofset şeridi arasındaki boşluk ofset şeridi ölçüsünde üretilir. Örneğin 2 cm ofset şerit genişliği seçtiğinizde ana şerit ile ofset şeridi arasında da 2cm boşluk olur. Bu aralığı uygulama esnasında ürünü keserek ayarlayabilirsiniz. Seçilen ölçülerde 1 çift şerit gönderilecektir. Tek yapmanız gereken aracınıza uygun renk ve ürün ölçüsünü belirlemek. Lütfen sipariş vermeden önce aracınız için doğru ölçü seçtiğinizden emin olunuz. Özel ölçü talepleriniz için müşteri hizmetlerine mesaj göndererek bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Sipariş İçeriği :

  • Ürün,
  • Uygulama Kılavuzu,
  • Koruyucu rulo ambalaj.


Malzeme :

Ürünlerimiz kendinden renkli yüksek kaliteli ithal vinil malzemeden siparişiniz üzerine imal edilmektedir. Pürüzsüz olmak kaydıyla her türlü düz yüzeye kolayca uygulanabilir ve sökülebilir. 

Üretim Süreci : 

Siparişinizin üretilerek kargoya verilmesi ürünün özelliklerine ve üretim yoğunluğuna bağlı olarak 1-5 iş günü alabilmektedir. Siparişlerinizi bu durumu göz önüne alarak vermenizi rica ederiz.