Tekli Ofsetli Yarış Şerit Oto Sticker resmi büyüt

Tekli Ofsetli Yarış Şerit Oto Sticker

Tekli Ofsetli Yarış Şeridi - Uygula ve Kes 

Detaylar

100,00 TL

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldılar:

Önceki
Sonraki

13 adet daha ürün bu kategoride bulunmaktadır.

Önceki
Sonraki

Tekli Ofsetli Yarış Şeridi - Uygula ve Kes  

Farklı genişlik ve boy seçenekleri ile aracınıza sportif görünüm kazandırmanın en basit ve ekonomik yolu, basit olduğu kadar muhteşem sonuçlar alırsınız. Ana şerit ve ofset şeridi arasındaki boşluk ofset şeridi ölçüsünde üretilir. Örneğin 2 cm ofset şerit genişliği seçtiğinizde ana şerit ile ofset şeridi arasında da 2cm boşluk olur. Bu aralığı uygulama esnasında ürünü keserek ayarlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aracınıza uygun renk ve ürün ölçüsünü belirlemek. Lütfen sipariş vermeden önce aracınız için doğru ölçü seçtiğinizden emin olunuz. Özel ölçü talepleriniz için müşteri hizmetlerine mesaj göndererek bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Sipariş İçeriği :

  • Ürün,
  • Uygulama Kılavuzu,
  • Koruyucu rulo ambalaj.

Malzeme :

Ürünlerimiz kendinden renkli yüksek kaliteli ithal vinil malzemeden siparişiniz üzerine imal edilmektedir. Pürüzsüz olmak kaydıyla her türlü düz yüzeye kolayca uygulanabilir ve sökülebilir. 

Üretim Süreci : 

Siparişinizin üretilerek kargoya verilmesi ürünün özelliklerine ve üretim yoğunluğuna bağlı olarak 1-5 iş günü alabilmektedir. Siparişlerinizi bu durumu göz önüne alarak vermenizi rica ederiz.